0 items - ₺0.00 0

Servislerimiz

Akıllı Ev Sistemlerine Hoş Geldiniz

Evinizi Daha Akıllı Hale Getirin

Evinizi gece ve gündüz her yerden ve her saat izleme imkanına sahipsiniz. Akıllı ev, mükemmel video kalitesine, canlı akışa ve iki yönlü sese sahiptir.

Güvenlik &Gözetleme

Ücretsiz BulutKayıt

AkıllıUyarılar

7x24İzleme

Aklınıza Takılanlar

Sıkça Sorulan Sorular

Aktek Teknoloji'nin Ev Otomasyonu nedir?

Akıllı ev, hayatınızı kolaylaştıran bina otomasyonudur. Klima, aydınlatma, havalandırma ve güvenlik otomasyonunu içerir. Ayrıca buzdolabı, çamaşır makinesi veya fırın gibi ev aletlerini de kontrol edebilirsiniz. Uzaktan izleme ve kontrol için Wi-Fi kullanılır. Günümüzde ev cihazları hayatımızın önemli ve vazgeçilmez bir parçasıdır.

Akıllı ev nedir?

Her şeyden önce akıllı bir ev, rahat bir yaşam için en iyi yol arkadaşınızdır. Yeni sistemler genellikle, sistemin bir kullanıcı arayüzü ile kontrol edildiği merkezi bir hub’a bağlı sensörlerden oluşur. Genellikle bir cep telefonu yazılımı, bir web arayüzü veya bir tablet ile etkileşime girer. Günümüzde akıllı ev sistemleri, arabanızın anahtarlarını bulabilir, akşam yemeği sipariş edebilir, termostatı kapatabilir ve siz yokken herhangi bir rahatsızlık durumunda sizi uyarabilir.

Evinizi nasıl akıllı hale getirebilirsiniz?

Akıllı ev, dünya çapında yeni bir konfor standardıdır. Son yıllarda, insanların evlerini akıllı hale getirmelerine yardımcı olmayı amaçlayan çok sayıda yeni alet ortaya çıktı: ampullerden su ısıtıcılara ve kapı kilitlerine. Elektrik kullanan herhangi bir cihaz veya cihaz ev ağınıza dahil edilebilir. Evinizi sesli komutlar, el hareketleri, tabletler veya akıllı telefonlarla kontrol edin – tepki verecektir.

Akıllı evinizi her yerden kolayca yönetin

Evinizi Kontrol Etmenin 3 Yolu

Sosyal
Top